Ponúkame Vám

Projektovanie

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti inštalácie fotovoltických zariadení na strechách budov s pripojením do existujúcich rozvodov, k tomu využívanie najnovších modelov a software pre plánovanie fve zariadení, sú pre našich klientov zárukou, že náš návrh a projekt bude odzrkadlovať Vaše potreby s veľmi konzervatívnymi výstupmi.

Montáž

Náš tím pozostáva so skúsených vlastných zamestnancov, s dlhoročnou praxou v oblasti montáže fve zariadení predovšetkým na Slovensku, ale v Nemecku a Poľsku. Samozrejmosťou je poistenie našej spoločnosti v renomovanej poisťovacej spoločnosti UNIQA, zahrňujúce všetky poistné udalosti spôsobené pri nami vykonávaných montážach v celej EU do výšky 170 tis.EUR.

Servis

Naša spoločnosť poskytuje našim klientom štandartnú 2 r. záruku na funkčnosť prevedeného diela, s tým, že na samotné diely ako napríklad fve panely, či invertory, nosná konštrukcia sa vzťahuje záruka výrobcu. Súčasne sme i servisný a obchodný partner renomovaných výrobcov invertorov, ktoré používame pre našich klientov, ako napríklad Fronius, či Kostal, čím zabezpečujeme pre našich klientov záručný i pozáručný servis týchto zariadení.

Kontaktujte nás na +421 948 038 793
alebo emailom na srsolar@srsolar.sk

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať použitím kontaktných údajov
vyššie alebo vyplnením kontaktného formulára priamo na stránke

0
zrealizovaných projektov on grid a hybridných systémov na rodinných domoch
0
zrealizovaných projektov na podnikateľských objektoch
0
+
zrealizovaných malých off grid systémov do 1kW na chatách, hospodárskych budovách
0
+
spokojných zákazníkov
Menu